Реклама

Кому допомагає українська благодійність?

Кому допомагає українська благодійність?

15 березня у Києві відбудеться прес-конференція з питань, які стосуються адресної благодійності в Україні.

На сьогодні в Україні існує близько 150 благодійних фондів, які мають на меті допомагати соціально незахищеним верствам населення, але, як виявляється, надати фактичну допомогу хворим дітям, вони не в змозі.

Наївно було б думати, що благодійність та меценатство в Україні мають на меті лише гуманні цілі. У всякому разі сьогодні, все менше і менше людей вірять у це. Довіра людей благодійним фондам на сьогодні є дуже низькою. З чим це пов'язано, куди йдуть кошти від благодійних фондів, і хто реально отримує допомогу від них на сьогодні? Проблема відсутності адресних благодійних фондів в Україні - до чого це призводить? Така проблема існує і на прикладі однієї сім'ї, ми маємо показати реальні шляхи її вирішення на сьогоднішній день.

Кількість фондів з адресною допомогою в Україні має зростати і контролюватися державними органам. Українське суспільство готове допомагати хворим дітям, але фонди з адресною допомогою, на жаль, відсутні.

Усі бажаючі можуть взяти участь у прес-конференції, адже питання благодійності в Україні свідчить про стан моралі суспільства.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад