Реклама

Одеська міліція затримала дівчинку з підозри в убивстві вітчима

Одеська міліція затримала дівчинку з підозри в убивстві вітчима

Міліція затримала в п’ятницю неповнолітню з підозри у здійсненні вбивства вітчима в Комінтернівському районі Одеської області.

Про це повідомив представник Головного управління Міністерства внутрішніх справ України (ГУ МВС) в Одеській області.

Він уточнив, що повідомлення про зроблений злочин надійшло по телефону довіри до Комінтернівського районного відділу внутрішніх справ ГУ МВС. При перевірці інформація підтвердилася.

В одному з закинутих хлівів міліціонери знайшли труп чоловіка з явними ознаками насильницької смерті - серйозними пораненнями, нанесеними сокирою.

"Досвідченим оперативникам не склало особливої праці виявити потенційного вбивцю. Такою виявилася шістнадцятирічна місцева жителька, дочка жінки, з якою спільно проживав убитий 43-річний чоловік", - повідомив представник міліції.

За його словами, підозрювана в убивстві намагалася заперечувати свою причетність до вчиненого, однак під вагою доказів була змушена зізнатися.

Вона заявила, що вчинила так через сексуальні домагання з боку вітчима. "За показниками затриманої, вона вбила чоловіка сокирою, потім, спільно зі своєю матір’ю, вони перенесли труп подалі від будинку, у закинутий хлів", - підкреслив представник ГУ МВС.

Порушено кримінальну справу за статтею Навмисне вбивство, розпочато розслідування.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад