Реклама


Школи Києва розпочали набір до першого класу

Школи Києва розпочали набір до першого класу

Першого квітня в школах розпочався прийом заяв від батьків майбутніх першокласників. Як повідомили в міському управлінні освіти Києва, цього року перший дзвінок продзвенить для 21 тисячі юних школярів. Це на одну тисячу більше, ніж в 2006 році.

"Можливо, першокласників буде ще більше, - говорить перший заступник начальника управління Ганна Руденко, - оскільки щороку населення столиці поповнюється приїжджими з інших міст. Так що кількість школярів може збільшитися як мінімум ще на тисячу. Адже прийом до шкіл проходить до початку навчального року."

Перевіряти знання в дітей, які йдуть до першого класу, нагадали в управлінні, заборонено. Тобто ніхто не має права вимагати від них знання абетки, письма або математичних дій. У них може бути єдиний "іспит" - співбесіда із психолого-педагогічною комісією. Це необхідно для того, щоб визначити фізичну та психологічну готовність дитини до навчання. А ще це потрібно для так званих спірних випадків. Наприклад, коли батьки мають сумніви - чи варто віддавати до школи дитину, якій шість років виповниться в середині навчального року.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info