Реклама

Вирішення проблем дитинства - один із пріоритетних напрямів діяльності Уряду

Вирішення проблем дитинства - один із пріоритетних напрямів діяльності Уряду

6 квітня 2007 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж і представник Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) Джеремі Хартлі підписали Річний план співпраці на 2007 рік.

У системі співробітництва України з міжнародними організаціями особливе місце належить співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Фонд сприяє здійсненню в нашій державі програм та проектів у пріоритетних сферах охорони дитинства.

Протягом 2006 року ЮНІСЕФ реалізував програми, які підтримують прагнення України досягнути Цілей Розвитку Тисячоліття, затверджених Урядом в якості головних завдань розвитку країни. Це подолання бідності; покращення здоров‘я матерів та скорочення рівня дитячої смертності; зменшення поширення ВІЛ/СНІДу та туберкульозу; гендерна рівність тощо.

Віктор Корж зазначив, що нашою головною ціллю є створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї або сімейному оточенні у середовищі своєї громади.

«Ми надаємо великого значення консолідації зусиль усіх державних та суспільних інституцій, що опікуються проблемами дітей, засобів масової інформації, соціально відповідального бізнесу, а також кожного, хто небайдужий до дітей, і розраховуємо надалі на розуміння та підтримку», - підкреслив Віктор Корж.

За словами Джеремі Хартлі, Річний план дій продовжує розвивати програми зі здоров’я, харчування, освіти та захисту дітей, що допоможуть Україні на шляху становлення держави, сприятливої для дітей.

В заході взяли участь Заступник Міністра аграрної політики України Василь Гуменюк, заступник директора департаменту материнства та дитинства Міністерства охорони здоров’я України Надія Жилко, заступник Голови Державного департаменту з питань виконання покарань Наталія Калашник.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад