Реклама

Пластуни всього світу святкуватимуть 95-ий День народження своєї організації

Пластуни всього світу святкуватимуть 95-ий День народження своєї організації

12 квітня 2007 року, пластуни всього світу святкуватимуть 95-ту річницю від дня заснування Пласту – Національної скаутської організації України. З цієї нагоди у пластових осередках – «станицях» – відбудуться різноманітні урочистості.

У Львові, де осередок є найбільшим (понад тисячу пластунів), святкування буде наймасштабнішим. Планується, що прибуде чимало пластунів з інших міст, зокрема всеукраїнський пластовий провід на чолі з Головою Пласту України Богданом Гаврилишиним.

12 квітня у Шевченківському гаю пластуни на честь дня народження своєї організації висадять композицію з квітів у вигляді пластової лілейки – символу Пласту.

14-15 квітня відбудеться решта урочистостей. Зокрема, традиційне складання Пластової присяги у дворі Львівської академічної гімназії. Саме тут 12 квітня 1912 року Олександр Тисовський організував перше в історії заприсяження пластунів.

Пласт – Національна скаутська організація України вже 95 років займається вихованням молоді на засадах патріотизму і християнської моралі. Щороку організація проводить кілька сотень успішних акцій від місцевого до міжнародного рівнів. Зокрема, близько 200 заходів проводиться львівськими пластунами.

Осередки Пласту зараз діють в Україні, Канаді, США, Аргентині, Великій Британії, Німеччині та інших країнах, де живуть українці. Пласт є найбільшою скаутською організацією України – він об'єднує 10 тисяч пластунів різного віку – від наймолодших, 6-ти річних, до пластунів-сеньйорів (від 35 років). На сьогодні 130 осередків Пласту діють у 24 областях України, Автономній Республіці Крим, а також у містах Києві та Севастополі

З нагоди ювілею, 12 квітня 2007 року у приміщенні Малої сесійної зали Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, другий поверх) об 11 годині відбудеться прес-конференція на тему: «95-ліття Пласту: здобутки й перспективи». Участь у прес-конференція візьмуть Юрій Гвоздович (Голова Львівського осередку Пласту), Олексій Побурко (Голова Департаменту гуманітарної політики), Ярема Дух (прес-секретар Пласту у Львові).

Висаджувати пластову лілею розпочнуть у Шевченківському Гаю о 12:30 коло дерев’яної церкви обабіч центральної галявини.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад