Реклама

У тестуванні з української мови взяли участь 96,9% зареєстрованих учасників

У тестуванні з української мови взяли участь 96,9% зареєстрованих учасників

21 квітня відбулось тестування з української мови, яке є обов'язковим для всіх випускників шкіл міст Києва, Харкова, Львова. У зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови взяли участь 115216 учнів 11 класів, це 96,9% від зареєстрованих учасників.

Найбільшою явка була у Волинській, Полтавській, Чернівецькій областях - 99%.

У співпраці з місцевими органами управління освіти організовано роботу 531 пункту тестування. До роботи в них залучено понад 18,5 тисяч науково-педагогічних працівників.

25 квітня відбудеться експеримент тільки для випускників шкіл Харківської області. Для них на вибір буде проведено тестування з біології, фізики, хімії. Це ті тести, які будуть складатися наступного року всіма, хто вступатиме до університетів за цими напрямами. 28 квітня відбудеться тестування на вибір з математики або історії.

На 1 березня 2007 року для проходження зовнішнього тестування зареєструвалось 119,4 тис. учнів випускних класів, що утричі більше, ніж у 2006 році.

У 2006 році пройшов перший етап впровадження зовнішнього незалежного оцінювання, в якому взяли участь 41818 випускників загальноосвітніх закладів (10% від всіх випускників) з української мови, математики та історії, які могли зараховувати свої результати як державну підсумкову атестацію у школі та як вступне випробування до ВНЗ.

Нагадаємо, що в Українському центрі оцінювання якості освіти працює цілодобова "гаряча" лінія з питань зовнішнього незалежного тестування. Повідомити про порушення при проведенні тестів або отримати детальнішу інформацію про особливості тестування Ви можете за телефонами у Києві: (044) 503-37-93, (044) 503-37-95.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад