Реклама

До нового навчального року в столиці заплановано відремонтувати майже 200 шкільних дахів та фасадів

До нового навчального року в столиці заплановано відремонтувати майже 200 шкільних дахів та фасадів

У межах підготовки до нового навчального року спеціальними міськими програмами заплановано виконати значні обсяги ремонтних і оновлюваних робіт у київських школах.

За словами начальника Головного управління освіти і науки Лілії Гриневич, у міському і районних бюджетах на 2007 рік на підготовку навчальних закладів до нового навчального року передбачено майже 22 млн грн. Наразі програму профінансовано на 5%. На капітальний ремонт шкіл мають виділити 33 млн грн, з яких поки що освоєно 590 тис. “Попри це, час на виконання запланованого ще є,— стверджує пані Гриневич.— Адже фінансування загальноміських програм тільки почалося, оскільки на початку року провели тендери на закупівлю товарів та послуг, а також оформили всю проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт”.

Нещодавно комісія перевірила якість ремонтів фасадів і покрівель за I квартал. Зокрема, інспектували школи № 181(вул. Івана Кудрі, 22-а), № 133 (вул. Бастіонна,7), що в Печерському районі, № 219 (пр-т Оболонський, 2-б) на Оболоні та № 26 (пр-т Комарова, 32) на Солом’янці. “Комісія зазначила, що районні управління освіти працюють згідно із затвердженими графіками, відповідно до встановлених нормативів,— повідомила Лілія Гриневич.— Щодо кожного закладу зроблено зауваження, недоліки мають усунути до 1 червня 2007-го”. Вона додала, що розроблену програму “Шкільні дахи” рекомендовано продовжити на рівні міста, бо передбачені районами кошти не дають змоги виконати всі вимоги. Зокрема, програмою передбачено до 2007—2008 навчального року відремонтувати 198 шкільних покрівель та 172 фасади.

За словами першого заступника голови столичної держадміністрації Анатолія Голубченка, заклади освіти в нашому місті ремонтують якісно. “Прошу й надалі контролювати цей процес і не тільки стосовно дахів і фасадів, а й класів, спортзалів тощо”, — зазначив він.

У 2007 році заплановано спорудити школи в Дарницькому (Позняки, 3) та Солом’янському (№ 279) районах на 141 млн грн, педагогічний коледж, на зведення якого з міського бюджету передбачено виділити 65 млн грн, реконструювати та добудувати п’ять шкіл на 65 млн грн. Загалом же міська влада в 2007 році на поліпшення умов навчання спрямує майже вдвічі більше коштів, ніж торік.

www.kreschatic.kiev.ua

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад