Реклама

МНСники навчають дітей і батьків безпеці життєдіяльності

МНСники навчають дітей і батьків безпеці життєдіяльності

В столичних школах триває "Тиждень знань безпеки життєдіяльності" організований Головним управлінням МНС України в місті Києві.

У 2005 році від нещасних випадків у невиробничій сфері загинула 1621 дитина, з них від нещасних випадків, пов’язаних з транспортом, - 324, через утоплення – 365, випадкове удушення – 300, у вогні – 87...

Як свідчить статистика, кількість випадків дитячого травматизму від випадкових механічних удушень, закупорки дихальних шляхів, нещасних випадків, пов’язаних із транспортом, під час пожеж та на воді збільшилась в середньому на 120 випадків, або на 22%, порівняно з минулим роком. В нашій країні в мирний час нещасні випадки призводять до загибелі щодня 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку – майже двох тисяч громадян!

На жаль, ця загрозлива ситуація перш за все склалася за вини дорослих, і в першу чергу – батьків, через незнання або ж нехтування основними правилами безпеки. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі Головного управління МНС України в м. Києві.

Незабаром літні канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків, що виникають за вини дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем , водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. Аби зменшити цю трагічну статистику, навчити дітей поважно ставитись до безпеки людини, з метою попередження надзвичайних ситуацій та випадків дитячого травматизму, особливо під час шкільних канікул, Головним управлінням МНС України в місті Києві та Головним управлінням освіти та науки Київської міськдержадміністрації і проводяться в столичних школах тижні безпеки життєдіяльності. під своєрідним гаслом "ОБІЗНАНІСТЬ ДІТЕЙ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ".

В ці дні до кожної школи завітають пожежники-рятувальники столичного МНС аби розповісти дітям, чим може закінчитись нехтування правилами пожежної та власної безпеки. В школах пройдуть батьківські збори, відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності, діти дізнаються про роботу підрозділів МНС України, пройдуть тренування по евакуації дітей з приміщень школи.

МНС України та Міністерство освіти та науки звертається в першу чергу до батьків:

    1. Не залишайте дітей без нагляду!
    2. Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті!
    3. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам′ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала сумним відтінком біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить від нас самих!

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад