Реклама

Уряд сприяє престижу роботи вчителя!

Уряд сприяє престижу роботи вчителя!

Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко повідомив, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову щодо запровадження II етапу Єдиної тарифної сітки, оскільки на сьогодні оплата праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери здійснюється за тарифними коефіцієнтами І етапу Єдиної тарифної сітки. В результаті внесення змін до Державного бюджету України на 2007 рік передбачається збільшити видатки на оплату праці освітянам – 2,1 млрд. грн., з них з місцевих бюджетів – 1,6 млрд. грн. Загалом для працівників бюджетної сфери на 4,2 млрд. грн., з них місцевим бюджетам – 3,2 млрд. грн., що дасть змогу запровадити умови оплати праці працівників бюджетної сфери з 1 червня на основі II етапу Єдиної тарифної сітки.

При цьому посадовий оклад вчителя 12 тарифного розряду збільшиться з 1 червня на 130 грн., або 19,2%, а з урахуванням підвищення з 1 квітня 2007 р. розміру мінімальної заробітної плати цей приріст становитиме з 1 травня 2007 р. – 162 грн., або 25,2%. Це дасть можливість відновити порушені протягом останніх років міжпосадові (міжкваліфікаційні) співвідношення в оплаті праці працівників бюджетної сфери, підвищити престижність висококваліфікованої праці, а також посадові оклади протягом поточного року в 1,4 раза.

Крім того, для окремих категорій педагогічних працівників, яким фіксовані розміри підвищень посадових окладів та додаткової оплати не змінювалися з 1996 року, з 1 травня 2007 р. такі розміри пропонується визначати у відсотках до тарифної ставки.

Так, за педагогічні звання "учитель-методист", "викладач-методист" розміри підвищень посадових окладів збільшаться з 17 до 106 грн., або в 6,2 раза.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад