Реклама

Мешканці столиці матимуть музей історії свого міста

Мешканці столиці матимуть музей історії свого міста

Орієнтовно за два роки інвестори мають завершити будівництво приміщення для Музею історії міста Києва на вул. Інститутській, 3. Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський, інформує прес-служба КМДА.

У комунальній власності міста знаходяться 24 музеї. Щорічно з міського бюджету на утримання музеїв виділяється близько 30 млн. грн.. Ці кошти йдуть на покращення матеріально-технічної бази музеїв, здійснення поточних і капітальних ремонтів, оплату комунальних платежів, виплату заробітної плати музейним працівникам і т.д.

Останнім часом музеї активізували свою роботу, про що свідчать цифрові показники. Збільшилася в порівнянні з 2005 роком кількість відвідувачів (518,4 – 596,11), кількість проведених екскурсій (11200 – 12558), наукових публікацій (275 – 306), виставок (169-177). і як наслідок - активної роботи. Музеями міста у 2006 році додатково залучено 2 млн. 237 тис. грн. (в порівнянні – у 2005 році ця сума склала 1млн. 578 тис. грн.).

Майже щорічно міська влада відкриває нові музеї, експозиції, при проведенні капітальних ремонтів здійснює реекспозиції у музеях.

Так, наприклад, у минулому році було відкрито Історико-меморіальний музей М.Грушевського, який було оснащено найновішими технологіями та враховано потреби відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями. Також відкрито нову експозицію «Мистецтво країн Сходу» у Музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків – це єдина в Україні колекція східного мистецтва. Окрім того, після капітального ремонту урочисто відкрито для відвідувачів Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад