Реклама


Київський зоопарк підготував програму для сліпих та слабозорих дітей

Київський зоопарк підготував програму для сліпих та слабозорих дітей

Фахівці науково-просвітницького відділу Київського зоопарку, вивчивши закордонний досвід зоопарків-членів Європейської асоціації зоопарків та акваріумів (ЕА2А) по роботі зі сліпими та слабозорими людьми, а також досвід роботи зі сліпими та слабозорими дітьми в школах-інтернатах, розробили свою оригінальну програму "Я бачу життя".

За основу даної роботи була взята програма, що була розроблена при підтримці Українського товариства сліпих (УТОС) та кафедри Педагогічного університету ім. Драгоманова.

У зоопарку вже встановлено п'ять спеціальних скульптур тварин, які сліпі та слабозорі відвідувачі матимуть змогу "оглянути" руками.

Поряд з кожною скульптурою знаходиться пояснювальна табличка з текстом, написаним шрифтом Л.Брайля. У табличці – короткий опис тварини, місце та умови її проживання в природі, живлення, а також співвідношення розміру скульптури до справжніх розмірів тварини.

Відвідувачі матимуть змогу поспілкуватися з ручними тваринами у контактному зоопарку: морськими свинками, кролями, черепахами, в'єтнамськими свинями, вівцями, козами та багатьма іншими.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info