Реклама

Київський зоопарк підготував програму для сліпих та слабозорих дітей

Київський зоопарк підготував програму для сліпих та слабозорих дітей

Фахівці науково-просвітницького відділу Київського зоопарку, вивчивши закордонний досвід зоопарків-членів Європейської асоціації зоопарків та акваріумів (ЕА2А) по роботі зі сліпими та слабозорими людьми, а також досвід роботи зі сліпими та слабозорими дітьми в школах-інтернатах, розробили свою оригінальну програму "Я бачу життя".

За основу даної роботи була взята програма, що була розроблена при підтримці Українського товариства сліпих (УТОС) та кафедри Педагогічного університету ім. Драгоманова.

У зоопарку вже встановлено п'ять спеціальних скульптур тварин, які сліпі та слабозорі відвідувачі матимуть змогу "оглянути" руками.

Поряд з кожною скульптурою знаходиться пояснювальна табличка з текстом, написаним шрифтом Л.Брайля. У табличці – короткий опис тварини, місце та умови її проживання в природі, живлення, а також співвідношення розміру скульптури до справжніх розмірів тварини.

Відвідувачі матимуть змогу поспілкуватися з ручними тваринами у контактному зоопарку: морськими свинками, кролями, черепахами, в'єтнамськими свинями, вівцями, козами та багатьма іншими.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад