Реклама

В МОН працює гаряча лінія "Літня екзаменаційна сесія 2006/2007 навчального року"

В МОН працює гаряча лінія

За розпорядженням Міністра освіти і науки Станіслава Ніколаєнка в МОН України працює консультаційний телефон "Літня екзаменаційна сесія 2006/2007 навчального року" за тел. 486-13-16.

За допомогою "гарячої лінії" МОН контролює проведення літньої екзаменаційної сесії 2006/2007 навчального року у ВНЗ та оперативно реагує на можливі факти порушень і зловживань, і надає громадянам всю необхідну інформацію з питань організації навчально-виховного процесу.

Хабарництво в цій галузі перемогти досить складно. Мінімізувати його зможуть, наприклад, офіційні грошові внески в касу ВНЗ, якщо студент раптом буде перездавати іспит. А ще - гідні зарплати викладачам.

Станіслав Куценко, голова українського студентського союзу: "Традиція ще склалася з початку 90-х. На жаль, вона багато в чому взаємовигідна. Адже студент фактично розслабився. Він знає, що він може в будь-який момент піти й за залік відповідну суму, а за іспит небагато більшу суму викласти. І, фактично, взаємне паразитування виходить". Адже є 3 передумови щастя абітурієнта - гроші, зв'язки та здібності.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад