Реклама

Острів скарбів у Святошинській гімназії

Острів скарбів у Святошинській гімназії

Першого жовтневого дня вшосте відбувся осінній Ярмарок у Святошинській гімназії. Ця подія щороку проходить як відкритий творчий діалог між усіма друзями навчального закладу: дітьми, педагогами, батьками та гостями.

Цьогорічний ярмарок мав назву "Острів скарбів": на учасників чекали пірати, піастри, сундуки з золотом, акули, повітряні змії та найголовніше питання: де ж шукати скарби?

Гості мали нагоду попрацювати у секторах з романтичними назвами. Так, сектор "Бригантина" дав змогу кожному відчути себе справжнім художником-мариністом, у "Веселому Роджері" можна було потанцювати, заспівати піратських пісень та взяти учать у веселих іграх морської тематики. "На абордаж!" закликав спортивний майданчик, де майбутні юнги продемонстрували спритність, влучність та витривалість. "Island of wild people" - "Острів дикунів" - це сектор, що дозволив гімназистам побувати на незвіданих океанських островах і навчитися англійської мови. У "Яхт-клубі" навчали в'язати морські вузли та знайомили з морськими атрибутами. "Морський коник" - майданчик, де найменші з гравців познайомилися з казковими морськими персонажами. "Кают-компанія" допомогла з'ясувати, які якості та вміння повинні мати справжні шукачі скарбів. І нарешті поласувати тістечками й цукерками та випити склянку чаю запросив буфет "Три піскарі". За плату в буфеті правили піастри, здобуті за участь у конкурсах. Крім солодощів на учасників чекало й інше частування: гаряча каша з польової кухні, що називається "з димком".

Просто неба розгорнулася виставка-продаж, де за символічну ціну можна було придбати на згадку про ярмарок роботи декоративно-прикладного мистецтва, які власними руками створили вихованці гімназії. Прихильники гужового транспорту каталися на справжньому коні, а любителі повітряних зміїв могли придбати їх у виїзному кіоску.

Цьогоріч ярмарок відвідали гості з Туреччини - освітянська делегація, яку приймає Святошинський район у межах міжнародної програми "В освіті, узявшись за руки". У супроводі заступника голови райдержадміністрації Наталі Пазенко, начальника райуправління освіти Галини Терпиловської та керівників Святошинської гімназії іноземні гості оглянули навчальний заклад та познайомилися з його роботою.

http://kmv.gov.ua


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад