Реклама

Благодійний фонд "Україна 3000" проводить Літню молодіжну освітню школу

Благодійний фонд

Вона відкрилася у молодіжному оздоровчому центрі "Модус", що у с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

Літня молодіжна освітня школа триває з 6 по 13 липня 2007 року. Її мета - в режимі поєднання інтелектуального спілкування та змістовного відпочинку виробити бачення молодіжної аудиторії щодо шляхів формування моделі освіти майбутнього, створення ефективної національної молодіжної політики та доцільності створення національного молодіжного інтелектуального клубу. У заходах беруть участь майже 90 молодих людей з усіх областей України.

Під час Літньої школи плануються самопрезентації національних молодіжних організацій, які діють в Україні; обмін інформацією щодо молодіжних програм, які реалізуються в країні, принципів здійснення молодіжної політики, донорських організацій, діяльність яких спрямована на молодіжне або освітнє середовище; презентації найбільш знакових українських аналітичних організацій та масштабних проектів.

У роботі Літньої молодіжної освітньої школи беруть також участь голова Наглядової ради фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко та представники фонду.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад