Реклама

У п'яти регіонах України відкриються школи майбутнього

У п'яти регіонах України відкриються школи майбутнього

У п'яти регіонах України відповідно до реалізації державної цільової соціальної програми "Школа майбутнього" будуть відкриті інноваційні навчальні заклади. Про це в ході прес-конференції в четвер заявив Віце-прем'єр-міністр Дмитро Табачник, додавши, що школи майбутнього відкриються в АРК, Кіровограді, Тернополі, Херсоні та Донецькій області.

Від нинішніх навчальних закладів школи майбутнього будуть відрізнятися тим, що в них буде зроблений перехід від відносин субординації до відносин співробітництва дорослих і дітей. Визначальною рисою цього проекту Д.Табачник назвав вибір найбільш доцільних педагогічних новацій у створенні навчальних закладів, які стануть у майбутньому еталоном організації навчально-виховного процесу.

Перша така експериментальна модель школи майбутнього вже створюється в Ялті, де, як очікується, День знань у вересні відкриє Прем'єр-міністр України Віктор Янукович. Ця програма буде реалізовуватися протягом чотирьох років, на фінансування програми передбачається виділити 164 млн грн, 120 млн грн - з держбюджету й приблизно 44 млн грн - з місцевих бюджетів.

"Сьогодні Кабмін затвердив, скажу без перебільшення, надзвичайно важливий документ, що за своїм значенням став першим кроком на шляху до створення сучасних навчальних закладів, нових за формою й змістом", - відзначив Д.Табачник.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад