Реклама

64 нові комп'ютерні класи відкрили в школах Луганської області

64 нові комп'ютерні класи відкрили в школах Луганської області

Головними завданнями в 2007-2008 навчальному році залишається 100-відсоткова комп'ютеризація та відновлення й модернізація вже працюючих комп'ютерних класів, відзначила на брифінгу начальник управління освіти й науки Луганської облдержадміністрації Ірина Цимбал. За її словами, з 750 загальноосвітніх шкіл області 1-3 ступенів, мають сучасні комп'ютерні комплекси - 353 (71%).

В 2007 році з державного бюджету місцевим бюджетам на комп'ютеризацію та інформатизацію загальноосвітніх навчальних закладів області виділена субвенція в сумі 4,3 тис. грн, на яку планується поставити 91 сучасний комп'ютерний клас. Станом на 1 вересня поточного року комп'ютерні класи встановлені та введені в експлуатацію в 64 навчальних закладах області. Ірина Цимбал підкреслила, що завдяки цьому буде завершена комп'ютеризація загальноосвітніх шкіл 3-х ступенів у сільській місцевості й частково здійснена поставка комп'ютерних класів до міських шкіл.

Разом з тим, за словами Ірини Цимбал, для повного завершення комп'ютеризації необхідно встановити ще 61 комп'ютерний клас у навчальних закладах 10 міст. Для придбання 61 комп'ютерного класу необхідно 3 млн 660 тис. грн. До мережі Інтернет підключена 141 школа.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад