Реклама

Віктор Ющенко підписав указ щодо подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу України

Віктор Ющенко підписав указ щодо подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу України

Голова Ради національної безпеки і оборони України, Президент України Віктор Ющенко підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 вересня 2007 року «Про заходи щодо подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу України».

Рада національної безпеки і оборони України характеризує стан демографічної ситуації та розвитку трудоресурсного потенціалу в нашій державі як критичний та такий, що загрожує національній безпеці держави. На цьому наголосив сьогодні на брифінгу заступник Секретаря РНБОУ Андрій Пишний. Він підкреслив, що якщо негативні тенденції щодо тривалості життя і народжуваності, які є сьогодні в Україні, зберігатимуться й надалі, то до 2050 року чисельність населення в нашій країні може скоротитися удвічі.

«Це рішення РНБОУ дає чіткі, прямі вказівки уряду України, профільним міністерствам і відомствам стосовно розробки низки документів щодо корекції того курсу, який сьогодні намічено з точки зору реалізації стратегії демографічного розвитку», – повідомив А. Пишний.

Він також підкреслив, що відповідальність за виконання цього рішення покладено безпосередньо на уряд.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад