Реклама


Найкращим педагогам на День працівника освіти вручили цінні подарунки

Найкращим педагогам на День працівника освіти вручили цінні подарунки

Урочистий вечір з концертом до Дня учителя влаштували в Київському академічному театрі оперети. Від столичної влади освітян вітали заступник голови столичної міськдержадміністрації Віталій Журавський та начальник Головного управління освіти і науки КМДА Лілія Гриневич. 48 найкращим педагогам столиці вручили відзнаки Головного управління освіти і науки — нагрудні знаки “Відмінник столичної освіти”. Нагороджені директори, викладачі навчальних закладів та працівники районних управлінь освіти до значка отримали й вагоміше заохочення — до свята їм виплатили по два оклади. Крім того, всі без винятку педагоги до Дня працівника освіти отримали премію в розмірі посадового окладу — з міського бюджету додатково виділено 70,9 млн грн.

Віталій Журавський привітав педагогів від імені Київського міського голови й запевнив, що влада докладе максимум зусиль, аби й надалі радувати освітян не лише новими реформами, а й фінансами. “Перш ніж вимагати від педагогів високоякісної освіти, ми мусимо подбати про їхній матеріальний стан”,— заявив пан Журавський.

Цього року фінансування столичної галузі освіти зросло на 355 млн грн. Педагоги почали отримувати з міського бюджету 20% надбавку до зарплати. Серед нововведень і грошова винагорода працівникам галузі до Дня знань у розмірі 50% від окладу. Також нинішнього року освітяни вперше отримали від міської влади 49 квартир (до цього педагогам виділяли не більше, ніж 10). На нове житло багато з них чекали понад 25 років. Уперше помешкання отримали працівники профтехосвітніх закладів.

http://www.kreschatic.kiev.ua


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info