Реклама

Станіслав Ніколаєнко ініціює внесення змін до законодавства про працевлаштування випускників

Станіслав Ніколаєнко ініціює внесення змін до законодавства про працевлаштування випускників

Станіслав Ніколаєнко ініціює внесення змін до законодавства про працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та покращення матеріального становища студентів.

В останні роки виняткової гостроти набула проблема працевлаштування випускників вищих навчальних закладів. Особливо тих, хто навчався за державним замовленням. Частина таких фахівців часто не влаштовується за фахом, а попит фахівців на ринку праці ще не став визначальним критерієм оцінки ефективності діяльності вищого навчального закладу.

Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко продовжує працювати в напрямі реформування освіти і науки та пропонує внести зміни і доповнення до статті 56 Закону України “Про вищу освіту”. На думку Станіслава Ніколаєнка, це дасть можливість врегулювати відносини, що виникають через необхідність працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням. Передбачається створення ефективної системи працевлаштування, заснованої на взаємодії органів управління центральних органів виконавчої влади в галузі праці і зайнятості населення та освіти і науки. Оновляться, з точки зору наголошення на праві мати працевлаштування, права і обов‘язки осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах за кошти державного бюджету.

Запропонований проект Закону України “Про внесення змін і доповнень до Закону “Про вищу освіту” (щодо працевлаштування випускників вищих навчальних закладів) базується на підвищенні ефективності використання коштів державного бюджету для підготовки висококваліфікованих кадрів.

Щоб розв’язати проблеми матеріального становища студентів денних відділень вузів, незавершення навчання студентами різних курсів через матеріальні нестатки та неефективного використання коштів державного бюджету, Станіслав Ніколаєнко пропонує доповнити підпункт 4.3.26 пункту 4.3 статті 4 Закону України “Про прибутковий податок з фізичних осіб”. Міністр наполягає на звільненні від оподаткування заробітної плати студентів денних відділень вищих навчальних закладів.

Обидва законопроекти націлені на перспективу забезпечення держави висококваліфікованими кадрами з вищою освітою відповідно до пріоритетних потреб держави та покращення ситуації на ринку праці України.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад