Реклама

Школа соціальної активності батьків

Школа соціальної активності батьків

У Полтаві НУО "Монтессорі – Центр реабілітації дітей – інвалідів дошкільного віку "Соняшник" в рамках конкурсу малих грантів, організованого Дитячо-юнацькою організацією «КРОК», що фінансувався за рахунок коштів Фонду ім. Стефана Баторія, протягом трьох місяців реалізував проект «Школа соціальної активності батьків».

Метою проекту було сприяння підвищенню соціальної активності дитини з інвалідністю , шляхом поглиблення рівня усвідомлення батьками своїх прав та можливостей, а також набуття батьками знань, умінь та навичок у сфері соціально – педагогічної реабілітації своїх дітей; запобігання інституалізації дітей з тяжкими формами інвалідності.

Під час реалізації поекту було проведено шість навчальних семінарів-практикумів для учасників з метою набуття ними знань, умінь та навичок у сфері соціально – педагогічної реабілітації дітей з інвалідністю. В семінарах взяли участь понад 120 учасників: батьки , що виховують дитину з інвалідністю; члени ГО ; студенти полтавських ВУЗів ; волонтери. Найбільш корисними, згідно з відгуками учасників, стали такі семінари : «Організація розвиваючого середовища для дитини з інваліднісю в умовах квартири, установи, закладу» та «Організація груп самодопомоги для батьків, що виховують дитину з інвалідністю».


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад