Реклама


Діабет в Україні діагностується запізно, тому діти помирають через цю хворобу

Діабет в Україні діагностується запізно, тому діти помирають через цю хворобу

Про це повідомила голова Ради Української діабетичної федерації, віце-президент IDF Валентина ОЧЕРЕТЕНКО.

За її словами, діабет є майже найбільш розповсюдженим хронічним захворюванням у світі, і на цю хворобу може захворіти дитина будь-якого віку.

“На жаль, до цього часу діабет діагностується запізно, і діти все ще помирають через діабет. За даними англійських, вчених кількість дітей хворих на цукровий діабет віком до 5 років збільшилась у 5 разів з 1985 по 2004 рік. В Україні сьогодні 7 900 дітей хворих на цукровий діабет. Щорічно 6 наших маленьких співвітчизників помирають”, – сказала В.ОЧЕРЕТЕНКО.

У свою чергу, президент УДФ, народний артист України Богдан БЕНЮК наголосив на тому, що в Україні майже мільйон хворих на цукровий діабет. Ще 2-3 мільйони наших громадян до сьогодні не знають про те, що вони хворі, додав він.

“З метою виявлення хворих осіб розпочинається скринінг населення Київської області. Проведення такого скринінгу необхідне, щоб якомога раніше виявити хворобу та запобігти передчасну смерть. До того, ж лікування своєчасно виявленого діабету є дієвим засобом збереження державних коштів”, – сказав Б.БЕНЮК.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info