Реклама

Понад чотири тисячі українських дітей надіслали листи cвятому Миколаю

Понад чотири тисячі українських дітей надіслали листи cвятому Миколаю

Важка і водночас приємна пора настала для cвятого Миколая. Він читає тисячі листів від малюків і готує їм подарунки, бо дуже любить бачити радість у їхні очах. Приміром, на Закарпатті зібрали понад чотири тисячі послань з усієї України. В них діти розповідають про свої перші успіхи, найпотаємніші мрії і запрошують святого у гості. Закарпатські помічники Миколая Чудотворця відправляють листи до Лапландії.

Понад чотири тисячі дітей надіслали листи cвятому Миколаю. Малюки старанно виводять слова і діляться найпотаємнішими мріями, розповідають про свої перші успіхи та надсилають яскраві зимові малюнки. Восьмирічний Владислав Андрусь із Ужгорода знає: Миколай приносить подарунки лише чемним і ввічливим дітям. А неслухняних – частує різками.

Послання з усіх куточків України та навіть Росії відправлять до Лапландії. Там, у місті Романіємі, розташована штаб-квартира Чудотворця. Маленькі автори сподіваються: Миколай прочитає всі листи і дев`ятнадцятого грудня вони знайдуть на підвіконні чобіток із подарунком.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад