Реклама


Книга-спектакль харківських авторів "Різдвяний вертеп" вперше в Україні одержала сертифікат оцінки якості ідеї

Книга-спектакль харківських авторів

Про це повідомила автор тексту книги Олена Шейніна (Кривич). За її словами, сертифікат їм вручили у вересні 2007 року на форумі видавців, що відбувся у Львові, ідея книги оцінена в 5 млн грн. "Це віртуальні кошти, але вони юридично захищені", - підкреслила Олена Шейніна.

Книга зроблена таким чином, що, перевертаючи сторінки, фігурки героїв і декорації рухаються, крім того, до книги прикріплено музичний диск із текстом про традиції різдвяного вертепу.

Як повідомила творець образів книги кукольник Ірина Таубе, книга збиралася вручну (220 ручних операцій) членами родин і дітьми її авторів. Усього випущено 2 тис. екземплярів, вартість 1 екз. у харківських книгарнях становить від 60 до 100 грн. Вона відзначила, що автори книги сподіваються на допомогу спонсорів, меценатів, які викупили б книгу за її собівартістю й піднесли в подарунок дітям, позбавленим батьківської опіки.

Оцінювач книги - редактор Інтернет-видання "Брендологія", автор методики оцінки й підручників для студентів і викладачів ВНЗ "Оцінка нематеріальних активів" (Міжрегіональна академія управління персоналом) Анатолій Косянчук.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info