Реклама

у Дитячій картинній галереї Києва відкрилася виставка творчих робіт вихованців будинку-інтернату змішаного типу „Родина”

у Дитячій картинній галереї Києва відкрилася виставка творчих робіт вихованців будинку-інтернату змішаного типу „Родина”

17 квітня 0 17:00 у Дитячій картинній галереї Києва, що знаходиться на вулиці Немировича-Данченка, відкрилася виставка творчих робіт вихованців будинку-інтернату змішаного типу „Родина”, що у м. Боярці.

Дітям було запропоновано намалювати свою мрію, те про що вони думають і що їм подобається. Дитячою, зовсім не тремтливою рукою дітлахи вимальовували школи та автомобілі, серця з зірочками, що символізують любов, принців-принцес та мам... Особливо вразив малюнок семирічного Міши – звичайним простим олівцем він намалював гніздо з яйцями та пташку, яка покинувши ще ненароджених пташок полетіла десь далеко. Вже пізніше ми дізналися, що у багатьох діток, що виховуються в інтернаті батьки мешкають закордоном...

Мета проекту – довести, що кожна дитина, що виховується в інтернаті – насамперед особистість, і особистість - творча. І те, що ці діти не мають художньої, музичної чи ще якоїсь творчої освіти зовсім не означає, що вони не мають ніяких талантів, можливо, вони просто не мають можливості їх розвивати. У них немає нікого, хто міг би дати їм хоча б якусь надію на нормальне існування. Давайте повернемося до цих дітей обличчям і протягнемо їм руку допомоги, адже ці діти – наші діти.

Виставка триватиме з 17 по 24 квітня. Вхід – вільний.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад