Реклама

Дитину, яка довго прожила на вулиці, складно повернути в суспільство

Дитину, яка довго прожила на вулиці, складно повернути в суспільство

В Донецьку пройшла Всеукраїнська нарада «З любов'ю та турботою до дітей» під головуванням Президента.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, доповідаючи про заходи, спрямовані на подолання дитячої безпритульності та бездоглядності зазначив: «В напряму подолання дитячої безпритульності та бездоглядності працює ціла низка структур – це і служби у справах дітей, і підрозділи МВС, і соціальні працівники. За останні роки ми навчилися вчасно вилучати дітей з вулиці або з проблемних сімей, напрацювали ефективні норми їх влаштування».

Водночас Міністр повідомив, що залишається невирішеною проблема реабілітації дітей, які у стані безпритульності перебувають вже тривалий час.

«Як правило це діти віком понад 10-12 років із значними поведінковими деформаціями та численними залежностями, – зазначив Юрій Павленко, – майбутнє – за новими формами і методами реабілітації дітей, які пережили кризові ситуації та мають досвід життя в стані безпритульності».

За словами Міністра, такі ефективні практики реабілітації дітей демонструють заклади соціального захисту дітей, створені громадськими та релігійними організаціями, яких в Україні понад 60.

«Ці організації починають працювати з дитиною на вулиці і завершують процес реабілітації влаштуванням у сім’ю, – повідомив Юрій Павленко, – Думаю, що і держава для виховання дітей, які мають тривалий досвід безпритульності має створювати прийомні сім’ї».

Довідково: Кількість дітей вилучених з вулиці під час рейдів у 2006 році – 38 000, у 2007 – 37 211.

Кількість дітей, які перебували у притулках у 2006 році – 21 221, у 2007 – 20 593 дитини.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад