Реклама

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО доповів про стан запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності в Україні у 1 півріччі 2005 року

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО доповів про стан запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності в Україні у 1 півріччі 2005 року
14 жовтня 2005 року під час міжвідомчої наради керівників центральних органів виконавчої влади та правоохоронних органів у Генеральній прокуратурі Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО доповів про стан запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності в Україні у 1 півріччі 2005 року.

За даними служб у справах неповнолітніх Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, упродовж першого півріччя 2005 року працівниками служб у справах неповнолітніх, спільно з підрозділами кримінальної міліції у справах неповнолітніх проведено понад 14 тисяч профілактичних рейдів "Вулиця", "Вокзал", "Підліток", які спрямовані на виявлення бездоглядних і безпритульних дітей, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та влаштування їх до закладів соціального захисту. Під час рейдів виявлено 21,7 тисяч дітей, з яких: 5,4 тисяч безпритульних та схильних до бродяжництва і жебракування; 11,5 тисяч – із неблагополучних сімей; 2,3 тисячі – які вживали спиртні напої та понад 500 дітей, які вживали наркотичні засоби та психотропні речовини.

Обстежено 26,9 тисяч неблагополучних сімей, із яких вилучено 3,7 тисяч дітей.

Юрій ПАВЛЕНКО зазначив, що за результатами рейдів улаштовано до притулків для неповнолітніх 5,3 тисячі дітей та повернуто в сім'ї - 12,4 тисяч, попереджено за неналежне виховання дітей понад 15 тисяч батьків. На профілактичний облік поставлено майже 5 з половиною тисяч батьків, які не виконують обов'язків щодо виховання дітей.

Упродовж першого півріччя 2005 року у притулках для неповнолітніх отримало різні види допомоги 13,7 тисяч дітей, в числі яких: 7,8 тисяч бездоглядних і безпритульних, понад 200 - які зазнали насильства і жорстокості та понад 3 тисячі - вилучених із сім'ї.

Під час проведення першого етапу Всеукраїнського рейду "Урок" виявлено 8 тисяч дітей, які не приступили до навчання. Станом на 20.09.2005 року до навчання повернено понад 2 тисячі дітей.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info