Реклама

Дитячу злочинність у Києві вдалося знизити приблизно на 29%

Дитячу злочинність у Києві вдалося знизити приблизно на 29%

Цього року зусиллями правоохоронців та Служби у справах неповнолітніх КМДА дитячу злочинність у Києві вдалося знизити приблизно на 29%.

Як повідомляє Головне управління МВС України у місті Києві, упродовж 97 спільних рейдів київської міліції та відповідних міських служб, які відбулися за півроку, до райуправлінь було доставлено майже 2 тисячі неповнолітніх. Кожний третій із тих, хто займався жебракуванням, приїхали до столиці з інших областей України.
Цього року зареєстровано 564 злочини, скоєних неповнолітніми. Серед них два умисних убивства, сім випадків завдання тяжких тілесних пошкоджень, 90 грабежів, 28 розбійних нападів, 160 крадіжок. ГУ МВС України в м. Києві задокументувало 309 незаконних операцій із наркотиками, де головними фігурантами були діти. 22 рази працівники підрозділів кримінальної міліції у справах неповнолітніх та слідчо-оперативні групи виїздили на повідомлення про закладення в закладах освіти вибухівки. У 6 випадках було порушено кримінальні справи.

За міліцейськими данними, проблема дитячої злочинності найбільш актуальна в так званих спальних районах – Дарницькому, Святошинському, Дніпровському та Деснянскому. Найчастіше на злочинну стежку виходять підлітки віком від 14 до 17 років.

http://www.kievpress.info


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info