Реклама

Зробимо світ дитячих мрій доступним для дітей

Зробимо світ дитячих мрій доступним для дітей

2 червня 2008 року о 14.30 Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді вiдкрила «Святкову мозаїку» для дітей.

Місце проведення: картинна галерея Центру культури і мистецтв Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» (метро «Політехнічний інститут», проспект Перемоги, 37).

Захід приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та триватиме до 6 червня включно. Свято проходить в рамках ІІІ Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії». Стрижнем урочистого відкриття є проголошення початку творчого конкурсу та презентація нової концепції фотоконкурсу.

«1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Але для вирішення проблем наших дітей - одних свят і лозунгів замало. Потрібні прагнення і внутрішня воля кожного дорослого щоденно створювати дітям достойні і реальні умови успішного старту в майбутнє. Для нас, соціальних працівників – це сутність щоденної праці. Адже справжнє щастя дитини – це мама, тато, міцна та дружна родина, де малюк живе у любові та доброті», - каже Наталія Лук’янова, директор Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, - «Ми ставимо перед собою високе завдання зробити світ дитячих мрій доступним для кожної дитини в Україні».

В урочистому відкритті прийняли участь народні депутати України, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Ю. Павленко, керівники районних державних адміністрацій міста Києва, представники українських та міжнародних організацій, банків, відомі майстри України, журналісти.

У програмі заходу: низка виставок (дитячого національного одягу, казкових меблів, ляльок, іграшок, соціальної реклами тощо), ігри та розваги для дорослих та маленьких відвідувачів, подарунки дітям.

Презентація низки виставок:
* фотороботи за результатами І та ІІ Всеукраїнських фотоконкурсів„Світ дитячої мрії”;

- соціальна реклама з роботами учасників Всеукраїнських фотоконкурсів„Світ дитячої мрії”;
- «Найдорожче» - нові фотороботи призерів Всеукраїнських фотоконкурсів „Світ дитячої мрії”, членів Національної спілки фотохудожників України Юрія Штанька та Любові Моторної;
* авторські роботи з кераміки на теми Казок науково-виробничого центру «Анітан»;
* гобелен на дитячу тему Половцевої Галини;
* авторські ексклюзивні іграшки із екологічно чистих матеріалів Світлани Кубрак;
* авторські ляльки Ірини Бондарєвої;
* авторська колекція дитячого національного одягу народної майстрині Ярослави Щербань;
- дизайнерські розробки казкових меблів для дітей відомих майстрів із Полтави Світлани та Жанни Олійник;

Розваги для відвідувачів заходу;
Подарунки для дітей.

Виставка працюватиме з 2 по 6 червня 2008 р.

Організатори:
Держсоцслужба, колективний член Української Ради Миру, Всеукраїнське громадське творче об'єднання "Ексклюзив", за підтримки компанії «УКРНЕТ», картинної галереї Центру культури і мистецтв Київського політехнічного інституту, Українського фонду «Благополуччя дітей», журналів «Помічник Абітурієнта», «Альонка+Сережка», програми «Родина для дитини» МО „Holtinternational”, Всеукраїнського громадського центру «Волонтер».


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад