Реклама


Прокуратура та санепідслужба Києва перевіряють дитячі кафе

Прокуратура та санепідслужба Києва перевіряють дитячі кафе

Прокуратурою міста Києва із залученням спеціалістів санітарно-епідеміологічної служби та Київського міського управління у справах захисту прав споживачів проводяться перевірки у сфері охорони життя та здоров’я неповнолітніх, насамперед, дитячих закладів громадського харчування та продукції для дітей, що реалізується в мережі роздрібної торгівлі.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури м. Києва, перші результати перевірок викликали занепокоєння. У дитячих закладах громадського харчування встановлено чимало порушень санітарних норм, насамперед, термінів реалізації продуктів, температурного режиму їх зберігання, використання кухонного інвентарю не за призначенням тощо. У закладах працювали особи без медичних книжок, які за результатами перевірок відсторонені від виконання обов’язків.

Тимчасово заборонено роботу дитячого кафе, в якому впродовж кількох років не погоджувався з СЕС асортимент виготовленої та реалізованої продукції. Вражає те, що заклад надзвичайно популярний серед киян і розрахований для дітей до семи років.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info