Реклама

Міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко взяв під особливий контроль оздоровлення дітей в дитячих таборах

Міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко взяв під особливий контроль оздоровлення дітей в дитячих таборах

Міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко взяв під особливий контроль оздоровлення дітей в дитячих таборах. За його словами табори повинні відповідати всім вимогам дитячого оздоровлення.

Юрій Павленко повідомив, що починаючи з 1 червня, разом з початком оздоровчого сезону розпочалась перевірка дитячих таборів. Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту разом з Генеральною прокуратурою України розпочали спільні рейди контролю, які будуть тривати протягом усього літнього періоду. Дитячі табори будуть перевіряти на предмет дотримання вимог щодо охоплення всіх дітей оздоровленням, забезпечення належних і безпечних умов відпочинку.

Спільна комісія, до складу якої увійшли представники Міністерств України у справах сім'ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, внутрішніх справ, а також Генеральної прокуратури України та управління захисту прав споживачів, розпочала свою роботу з Волинської області.

“До компетенції Комісії входить все, що стосується умов та безпеки перебування дитини в оздоровчому закладі: харчування, санітарні умови, плани виховної роботи та організації дозвілля, огорожа території та технічний стан гойдалок. У разі виявлення недоліків, керівництво закладу має терміново їх усунути. Якщо ж порушення загрожує життю чи здоров'ю дитини, відповідні працівники можуть бути притягнуті до адміністративної та, навіть, кримінальної відповідальності, а заклад припинить свою діяльність”, - зазначив міністр.

На особливому контролі перебуває організація оздоровлення дітей соціально вразливих категорій. Передбачається, що майже всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, відвідають дитячі оздоровчі заклади. Буде оздоровлена переважна кількість дітей військовослужбовців та працівників внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів та журналістів. За прогнозами, оздоровлення дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей складе 56% з їх числа.

Юрій Павленко підкреслив, що головним завданням цьогорічної оздоровчої кампанії є підвищення рівня надання оздоровчих послуг, збереження, розвиток і ефективне використання мережі дитячих оздоровчих закладів, а також безумовне забезпечення безпеки перебування дітей в оздоровчих закладах, збереження їх здоров’я та життя.

“Контроль за умовами оздоровлення дітей буде тривати доти, поки остання дитина не повернеться з відпочинку задоволена та оздоровлена”, – наголосив Юрій Павленко.

За словами Міністра, влітку 2008 року особливу увагу слід звернути на недопущення перепрофілювання дитячих оздоровниць. В областях вже проведена інвентаризація стаціонарних дитячих оздоровчих закладів, незалежно від форм власності та підпорядкування», – наголосив Міністр.

Протягом літа цього року планується оздоровити майже 3 мільйони дітей шкільного віку. Дітей прийматимуть понад 18 тисяч дитячих оздоровчих закладів. З них понад 16 тисяч закладів з денним перебуванням, 759 стаціонарних та 90 - санаторного типу.

Міністр закликав батьків та дітей у разі порушення прав дитини щодо належних і безпечних умов відпочинку невідкладно повідомляти про це у Штаб оперативного реагування за телефонами: 279-09-94 та 279-53-69.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад