Реклама

Юрій Павленко: Діти мають знати свої права

Юрій Павленко: Діти мають знати свої права

18 червня 2008 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу приказок та прислів’їв про права дитини. Він вручив юним талантам подарунки, а також Конвенції ООН про прав дитини із своїм власним підписом.

У конкурсі, який було оголошено до Дня захисту дітей, взяли участь хлопці та дівчата зі всієї України. Взагалі було отримано понад 300 народних афоризмів, а також висловлювань відомих письменників і громадських діячів та авторських прислів’їв, приказок про права дитини. До фіналу було відібрано 14 найталановитіших юних авторів, які краще за інших знали про свої права.

Перше місце посіла – Катерина Мудрагель із Черкаської області. Другою була – харків’янка Тетяна Клювак. Третє місце поділили між собою одразу дві представниці Черкаської області – Лариса Петровська та Валерія Орлова.

Юрій Павленко подякував дівчатам за участь в конкурсі та побажав успіхів в подальшому житті. «Бажаю вам успіхів в житті, щоб ви досягли тієї мети, яку поставили перед собою», - сказав Міністр.

Після нагородження діти відправилися на екскурсію Києвом, після чого завітають до Центру сімейного дозвілля «Дивосвіт», де дівчата зможуть насолодитися атмосферою справжнього дитячого свята.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад