Реклама


Діти-інваліди з Володимира-Волинського здобули бронзу міжнародного фестивалю

Діти-інваліди з Володимира-Волинського здобули бронзу міжнародного фестивалю

Нещодавно група володимир-волинських дітей з обмеженими фізичними можливостями побувала на VI Міжнародному фестивалі пісні і творчих форм «Подоляни-2008», який щороку організовується у польському місті Подоляни (Краківське воєводство) для інвалідів під патронатом римо-католицької церкви. Про це повідомляє 27 червня інтернет-видання «Волинська правда».

Юні володимирчани – п’ятеро вихованців місцевої школи-інтернату для дітей із вадами слуху та троє учнів із центру позашкільної освіти – показали оригінальній командний виступ на фестивалі, за що отримали звання лауреатів третьої премії та бронзову статуетку фестивалю. По закінченні дійства призові місця між його учасниками розподілилися таким чином: перше отримали болгарські конкурсанти, друге – угорські і третє – українці, володимирчани.

«Головне, що діти-учасники під час цієї поїздки, яка була організована Володимир-Волинським центром позашкільної освіти, відчули себе повносправними людьми. Я побачили, з яким захватом вони виступали. І враження, які вони отримали протягом цих декількох днів, залишаться у них на все життя», – розповіла один із керівників групи Галина Кучерук.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info