Реклама


У Львові запрацювала гаряча лінія «Дзвінок допомоги дитині»

У Львові запрацювала гаряча лінія «Дзвінок допомоги дитині»

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» з початку червня цього року розпочав реалізацію нового проекту «Консолідація та розширення мобільної роботи з молоддю в Україні».

Як повідомив під час прес-конференції керівник проекту Богдан Білан, в рамках заходу створено гарячу телефонну лінію «Дзвінок допомоги дитині», яка покликана оперативно виявляти та реагувати на проблему дитячого жебракування, токсикоманії та насильства.

Метою проекту є вироблення нової європейської моделі роботи з кризовими дітьми в Україні. В благодійному центрі працює кваліфікований психолог, соціальний педагог, медик, сестра –монахиня та керівники гуртків. Завдяки фінансуванню Карітас, проблемні підлітки мають можливість отримати гаряче харчування, одяг та взуття, медичну та соціальну допомогу, активний відпочинок та роботу в гуртках.

За словами координатора проекту Зоряни Лукавецької, проекти «Діти вулиці» вже реалізовані у Донецьку, Тернополі, Києві, Хмельницькому. Крім допомоги дітям, проект спрямований на допомогу сім’ ї та співпрацю з органами влади, неурядовими організаціями у напрямку формування громадського суспільства.

Телефонувати на гарячу лінію можна щодня з 10 по 21 годину на номери 240-83-92, (067)370-14-57


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info