Реклама

Міністр Юрій Павленко закликав всіх голів облдержадміністрацій усунути порушення в організації оздоровлення дітей

Міністр Юрій Павленко закликав всіх голів облдержадміністрацій усунути порушення в організації оздоровлення дітей

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко звернувся з листом до голів державних обласних адміністрацій з проханням посилити контроль та вжити заходи щодо збереження життя та здоров’я дітей та безпечне перебування їх в дитячих оздоровчих закладах.

Поштовхом до звернення Міністра стали негативні результати вивчення ходу оздоровчої кампанії 2008 року в дитячих оздоровчих закладах Одеської, Миколаївської та Запорізької областях. Рейди по оздоровчих таборах проводилися з 17-26 липня поточного року Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з представниками обласних управлінь у справах сім’ї та молоді, освіти та науки, захисту прав споживачів, санаторно-епідемічної служби, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 14.06.08 № 30468/1/-08 та протокольного рішення селекторної наради від 16.05.08 з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку2008 року.

«З дев’яти перевірених таборів лише два працюють за всіма нормами. Комісією відзначено порушення в документах у кожному з перевірених таборів. Це недопустимо, бо стосується оздоровлення та відпочинку наших дітей», - наголосив Юрій Павленко.

Підбиваючи підсумки перших двох місяців оздоровлення, Юрій Павленко зазначив, що найпоширеніші порушення, притаманні дитячим таборам - це недотримання норм харчування, проживання та гігієни. В багатьох випадках відсутні матеріали про проведення в дитячих оздоровчих закладах виховної, культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи. А кількість і характер порушень, що були виявлені під час перевірок оздоровчих таборів, потребують особливого контролю за дитячими оздоровчими центрами з боку місцевих влад.

"Українські діти мають право на оздоровлення за найвищими стандартами. Контроль за умовами оздоровлення дітей буде тривати доти, поки остання дитина не повернеться з відпочинку задоволена та оздоровлена", - зазначив Юрій Павленко.

Міністр нагадав, що за порушення вимог чинного законодавства за результатами перевірки у червні було накладено майже 32 тисячі гривень адміністративних штрафів та застосовано 57 тисяч гривень адміністративно-господарських санкцій.

Юрій Павленко ще раз закликав батьків та дітей у разі порушення прав дитини щодо належних і безпечних умов відпочинку невідкладно повідомляти про це у Штаб оперативного реагування за телефонами: 279-09-94 та 279-53-69.

Нагадаємо, протягом літа цього року планується оздоровити майже 3 мільйони дітей шкільного віку. Дітей прийматимуть понад 18 тисяч дитячих оздоровчих закладів. З них понад 16 тисяч закладів з денним перебуванням, 759 стаціонарних та 90 - санаторного типу. Передбачається, що майже всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, відвідають дитячі оздоровчі заклади. Буде оздоровлена переважна кількість дітей військовослужбовців та працівників внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів та журналістів.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад