Реклама

Наступного року випускники складатимуть менше тестів - проект Міносвіти

Наступного року випускники складатимуть менше тестів - проект Міносвіти

Міністерство освіти і науки України має намір у 2009 році зменшити кількість предметів зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це йдеться у проекті наказу МОН ”Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2009 році”, опублікованому на сайті відомства.

Зокрема, у 2009 році їх планується встановити 8 замість 11, як було раніше.

Як повідомили УНІАН в Інформаційному центрі незалежного оцінювання, у 2009 році випускники шкіл складатимуть тести з восьми предметів: української мови та літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії та однієї іноземної мови – англійської, німецької, французької або іспанської.

Планується, що школярі матимуть право пройти зовнішнє тестування не більш ніж з 5 предметів, а тестування з української мови та літератури, як і раніше, буде обов`язковим. Математику обов`язково складатимуть випускники класів універсального, природо-математичного та технологічного напрямів, історію України - випускники філологічних, суспільно-гуманітарних, художньо-естетичних та спортивних класів.

Міносвіти винесло проект наказу та проекти програм зовнішнього оцінювання з кожного предмету на громадське обговорення, запросивши обласні управління освіти та інститути післядипломної освіти до 15 серпня надсилати свої пропозиції та зауваження.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад