Реклама

У «Молодій гвардії» зібрались талановиті діти українців з усього світу

У «Молодій гвардії» зібрались талановиті діти українців з усього світу

Вже другий рік поспіль Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Українським відділенням Міжнародної культурно-освітньої асоціації проводять Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!».

Фінал цьогорічного конкурсу проходить з 15 липня до 4 серпня 2008 року в Дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса).

До фіналу другого Міжнародного конкурсу-фестивалю від мистецьких колективів України вийшли 560 осіб - 150 представників національних товариств та 300 учасників від українців з 14 країн світу.

Учасники програми фіналу другого Міжнародного фестивалю від зарубіжжя та представники національних товариств України взяли участь у літньому освітньому україномовному таборі, під час якого вони отримали поглиблені знання з української мови, глибше познайомились з історією, культурою і звичаями України.

Під час фестивалю відбулись зустрічі з відомими поетами, письменниками, художниками, композиторами, співаками. Учасники спілкувалися зі своїми ровесниками в україномовному середовищі.

2 серпня 2008 року відбудеться офіційне закриття фіналу другого Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості „Усі ми діти твої, Україно!", церемонія нагородження переможців та заключний гала-концерт лауреатів.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад