Реклама

В Україні щороку від сексуальних домагань страждають близько 8 тисяч дітей

В Україні щороку від сексуальних домагань страждають близько 8 тисяч дітей

В Україні щороку від сексуальних домагань страждають близько 8 тисяч дітей, кожен сьомий український підліток у віці від 12 до15 років відчуває надмір сексуальної цікавості до себе з боку дорослих.Однак реальну кількість неповнолітніх, які стали жертвами сексуального насилля, встановити неможливо. Діти, залякані ґвалтівниками, воліють не розповідати про те, що трапилося. Часто й правоохо- ронці байдуже реагують на сигнали про педофілів.

На початку червня до Дніпровського управління столичної міліції звернулася знервована жінка, мати 8-річного хлопчика. Вона весь час плакала. Перед тим, як розповісти оперативникам причину візиту, взяла з них "залізну" обіцянку: міліціонери ні словом не обмовляться про її біду чоловікові. Тільки після цього жінка розповіла, що сталося.

Її син-другокласник повернувся зі школи й зізнався матері, що кілька разів мав статеві стосунки з дорослим чоловіком, за що той розплачувався з малим грішми. Оперативники провели довірливу бесіду з хлопчиком. Той розповів, що чоловік назвався Сергієм Шевченком (згодом з'ясувалося, що це ім'я вигадане). Під час розслідування встановили: у підозрюваного в педофілії були статеві стосунки з вісьмома дітьми. Серед них дві дівчинки та шестеро хлопчиків. Вік дітей - від 8 до 13 років.

Діяв злочинець стандартно. Підходив до малих, пропонував купити пива та сигарет. Потім - гроші й "курс навчання інтимного життя". Насамкінець обіцяв: якщо діти приводитимуть йому своїх знайомих, то за кожного платитиме хлопцям по 100 гривень. Ті погоджувалися. Після кожного статевого акту педофіл давав дитині невелику суму, від 20 до 30 гривень. Майже всі діти, з якими він мав статеві стосунки, - з проблемних сімей.

Затримали збоченця 28 червня. Причому застукали на гарячому, коли він сидів разом із чотирма хлопчиками в автомобілі біля озера на Харківському масиві. Злочинцеві 33 роки, він киянин. Працював головним інженером у дуже солідному комерційному підприємстві. Одружений, має маленьку дитину. Дружина, наскільки відомо, працює в правоохоронній структурі. І міліціонери, й психіатри не можуть визначитися: вважати потяг до дітей хворобою чи ні.Педофіли, зазвичай, не наважуються на вбивство, проте трапляються сумні винятки.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад