Реклама

6 нових навчальних закладів відкриють до 1 вересня цього року

6 нових навчальних закладів відкриють до 1 вересня цього року

< p align=justify> Нові школи та дитячі садки буде відкрито у Дарницькому, Деснянському, Подільському, Солом’янському та Святошинському районах

< p align=justify> Як повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, нові школи та дитячі садки буде відкрито у Дарницькому, Деснянському, Подільському, Солом’янському та Святошинському районах. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

< p align=justify> Зокрема, заплановано ввести в експлуатацію школу на Позняках (3-й мікрорайон, ділянка 17-А), дошкільний навчальний заклад на вул. Милославській, 7 у Деснянському районі, ЗОШ №107 на вул. Введенській, 35 у Подільському районі, навчальний заклад №162 на вул. Рахманінова, 47 у Святошинському районі. Також завершується реконструкція з добудовою ЗОШ №193 на вул. Світлицького, 22 у Подільському районі та закінчується остання черга будівництва навчального закладу №115 на вул. Кавказькій у Солом’янському районі, зокрема тут добудовують басейн.

< p align=justify> Нагадаємо, що цієї осені до столичних шкіл підуть 22 тисячі першокласників. Очікується, що протягом найближчих п’яти років у загальноосвітніх навчальних закладах кількість учнів постійно зростатиме. Так, якщо у 2007-2008 навчальному році в школах столиці навчалось понад 236 тис. учнів, то у 2012-2013 навчальному році здобуватимуть загальну середню освіту понад 259,8 тис. дітей, що майже на 24 тис. школярів більше, ніж цього навчального року.

< p align=justify>
Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад