Реклама

В дитячих таборах оздоровлюються вже 7 586 дітей з районів, що постраждали від повені

 В дитячих таборах оздоровлюються вже 7 586 дітей з районів, що постраждали від повені

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту вже забезпечило оздоровлення 7 586 дітей з областей західної України, що потерпіли від стихійного лиха

«Щодня групи дітей вирушають на відпочинок не лише на Південь України, але й до оздоровчих закладів в усіх областях країни", – зазначив сьогодні Міністр Юрій Павленко.

Глава відомства ще раз запевнив, що Міністерство має можливості для оздоровлення кожної дитини, що потребує державної підтримки у скрутну хвилину.

На оздоровленні перебуває 904 дітей з Вінницької області, 275 – із Закарпатської, 2 075 з Івано-Франківської, 2 442 – Львівської, 343 – Тернопільської 1 547 – Чернівецької областей. Найбільші групи дітей, що потерпіли від повені, приймають Міжнародний дитячий центр «Артек» та Український дитячий центр "Молода гвардія".

Оздоровча кампанія для дітей з підтоплених районів розпочалась ще 27 липня відповідно до підписаного Президентом України Віктором Ющенком Указу «Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків стихійного лиха 23-27 липня 2008 року», згідно з яким Уряд та місцеві органи виконавчої влади отримали низку конкретних доручень, спрямованих на оперативне усунення наслідків негоди.

Загалом оздоровлення потребують 15 293 дитини з областей що потерпіли від стихії. «Дані можуть змінюватися з врахуванням дітей, чиї батьки поки що не наважуються давати дозвіл на оздоровлення своїх дітей за межами області», - зазначив Юрій Павленко.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад