Реклама


Юрій Павленко та Катерина Ющенко відвідали дітей з підтоплених районів, що відпочивають в "Артеку

Юрій Павленко та Катерина Ющенко відвідали дітей з підтоплених районів, що відпочивають в
Юрій Павленко та Катерина Ющенко відвідали дітей з підтоплених районів, що відпочивають в «Артеку»

18 серпня до Міжнародного дитячого центру «Артек» прибули дружина Президента України Катерина Ющенко та Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко. Поважні гості відвідали дітей з Івано-Франківської та Чернівецької областей, що потерпіли від стихійного лиха, щоб та особисто прослідкувати за якістю їх оздоровлення та відпочинку.

За програмою візиту гості відвідали фінальний гала-концерт учасників фестивалю «Наша земля - Україна» та переможців Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу «Крок до зірок». Після концерту відбулось урочисте встановлення прапору України на скелях-близнюках Адаларах, що розташовані неподалік від берега. Синьо-жовтий стяг залишиться на скелі назавжди – тепер його підніматимуть у дні державних свят.

Після того, як прапор було встановлено і прозвучав гімн України, Юрій Павленко та Катерина Ющенко вирушили до корпусу, в якому мешкають діти.

870 школярів із Західної України, що приїхали до «Артеку» два тижні тому, встигли багато разів побувати на морі, вболівати за українську команду в змаганні богатирів "Найсильніша нація планети", відвідати екскурсії і прийняти участь у фестивалях та конкурсах.

Діти мали можливість розказати гостям про свої враження від «Артеку» та відпочинку на Чорному морі. Катерина Ющенко та Юрій Павленко почули багато теплих слів від дітей, адже більшість з них потрапили до Криму вперше.

Дотримуючись порядку табору, гості пішли разом з дітьми до їдальні, де вже за вечерею продовжили свої хвилююче спілкування.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info