Реклама

Тернопільська прокуратура захистила право на житло 5 дітей з Підволочиського району

Тернопільська прокуратура захистила право на житло 5 дітей з Підволочиського району

У Тернопільській області прокуратура захистила право на житло 5 неповнолітніх мешканців села Колодіївки Підволочиського району. Про це 1 вересня ЗІКу повідомила прес-секретар прокурора Тернопільської області Леся Долішна.

У двокімнатній квартирі мешкала мати з трьома дітьми, двоє з яких неповнолітні, та її старша донька із своїми трьома дітьми дошкільного віку.

Їхня сусідка, користуючись тим, що жінка лежала в обласній лікарні з онкозахворюванням, а молодші діти на час хвороби матері перебували у школі-інтернаті за межами району, замурувала вхідні двері до чужого помешкання.

Опісля вона почала руйнувати стіни у квартирі, намагаючись об’єднати із своєю. Крім того, жінка винесла дитячий одяг та меблі й спалила їх на подвір’ї перед будинком.

Зупинив безчинство прокурор Підволочиського району, порушивши кримінальну справу за частиною 1 статті 162 Кримінального кодексу України (порушення недоторканості житла) стосовно невгамовної жінки. На даний час справа розглянута судом. Права неповнолітніх поновлені.

Загалом у 2008 році органами прокуратури Тернопільської області за результатами дотримання прав неповнолітніх порушено 18 кримінальних справ.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад