Реклама

Кампанія з попередження відмов від немовлят

Кампанія з попередження відмов від немовлят

9 вересня 2008 року о 11.00 в "УКРІНФОРМ" відбудеться прес-конференція з нагоди запуску комплексної інформаційної кампанії, спрямованої на профілактику відмов від немовлят в Києві та Київській області.

Метою конференції є донесення до громадськості інформації про ефективність та доступність соціальних послуг та інших форм підтримки матерів, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Організатор заходу - Представництво благодійної організації "Кожній дитині" в Україні за підтримки Київської облдержадміністрації та Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді. На прес-конференції виступлять голова Київської обласної державної адміністрації Віра Ульянченко, директор Представництва - Володимир Кузьмінський. Також в заході візьме участь клієнтка центру "Мати та дитина разом" м. Фастів.

В програмі заходу запланована також презентація інформаційно-просвітницької кампанії "Хочу познайомитися...". Після презентації слово буде надано творчій групі: креативному директору РА "PROVID" Кирилу Чічкану та члену Правління Всеукраїнської рекламної коаліції з питань соціальної реклами - Олександру Горлову.

Довідка: за офіційними даними в Україні (тільки в пологових будинках) минулого року понад 600 новонароджених стали "соціальними сиротами" в перші години життя, 82 мами з Київської області мали намір залишити дитину. Ефективна робота центрів соціальних служб Київщини, консультативних пунктів при пологових будинках, служб раннього втручання дозволили за 2 роки роботи попередити 142 відмови від немовлят (а це два будинки дитини). Інформаційна кампанія з профілактики відмов вперше в Україні в оригінальний спосіб стимулюватиме майбутніх мам не сприймати дитину як тягар, а звертатися по компетентну допомогу до найближчого центру соціальних служб.

Водночас, в вітринах "Укрінформу" буде розміщено фотовиставку "Зберегти маму - кожній дитині" (фотограф С. Крофтс, Велика Британія), яка демонструє сучасне обличчя "соціального сирітства" в Київській області та успішні приклади його профілактики.

В якості супровідних матеріалів на прес-конференції журналісти отримають:

- докладну інформацію про "соціальне сирітство" в Київській області;

- перелік напрямків співпраці представництва благодійної організації "Кожній дитині" в Україні з профільними структурами Київщини;

- ілюстрований матеріал - життєві історії клієнтів центру "Мати і дитина разом" м. Фастів;

- контактну інформацію.

Час проведення: 11.00-12.30 Адреса: Національне інформаційне агентство "УКРІНФОРМ", вул. Б. Хмельницького 8/16, Акредитація ЗМІ проводиться в "Представництві благодійної організації "Кожній дитині" в Україні за тел.: 457 29 10; 457 29 11, 8067 234 60 97 - контактна особа Оксана Швед, або e- mail: os@everychild.org.ua


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад