Реклама


1200 дітей з малозабезпечених родин отримали безкоштовні абонементи до фітнес-клубу

1200 дітей з малозабезпечених родин отримали безкоштовні абонементи до фітнес-клубу

За активної підтримки Київської міської влади одна зі столичних фітнес-компаній організувала Перші дитячі олімпійські ігри у Києві

Про це під час вручення нагород переможцям Перших дитячих спортивних олімпійських ігор сказала голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алла Шлапак.

За активної підтримки Київської міської влади одна зі столичних фітнес-компаній організувала Перші дитячі олімпійські ігри у Києві. Для столиці України розвиток дитячого спорту є особливо актуальним, оскільки у мегаполісах діти мало рухаються та більшу частину свого часу проводять у закритих приміщеннях. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Перш за все ми хочемо привернути увагу громадськості до розвитку дитячого спорту, створити всі умови для залучення молодого покоління до здорового способу життя. Крім того, проведення подібних спільних акцій сприятиме розвитку дитячого спорту в столиці. Сьогодні 1200 дітей з малозабезпечених родин отримали безкоштовні абонементи до фітнес-клубу – це є доброю запорукою для виховання «молодих олімпійців». Проведення Перших дитячих олімпійських ігор сприятиме вихованню надійних помічників для розвитку спортивної інфраструктури міста», – зазначила Алла Шлапак.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info