Реклама

Альона Вінницька, гурти «От Винта» та «ТНМК» про небезпеку СНІДy

Альона Вінницька, гурти «От Винта» та «ТНМК» про небезпеку СНІДy

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко повідомив, що організована Міністерством інформаційно-профілактична кампанія «ВІЛ – стосується кожного» має з’явитись на телеекранах.

Міністерство ініціювало зйомки коротких роликів соціальної реклами за участю українських зірок з попередженням про небезпеку хвороби. Участь у зйомках реклами погодились взяти Альона Вінницька, гурти «От Винта» та «ТНМК».

Відзняті рекламні ролики вже демонструються на плазмових панелях у громадських місцях – на вокзалах, у метро та торгівельних центрах. У планах Міністерства розмістити рекламу на телеканалах та радіостанціях, які орієнтовані на молодь.

«Боротьба з розповсюдженням вірусу СНІДу в України – це чи не найголовніша проблема сьогодні, адже за буденними та політичними проблемами не можна забувати наскільки масштабно ця біда торкнулася нашої країни» - наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Нагадаємо, що раніше інформаційна кампанія за участю зірок української естради проводилися у регіонах.

Альона Вінницька та гурти «От Винта» і «ТНМК» відвідали Львів, Хмельницький, Кременчук, Сімферополь, Севастополь. На головних площах міст було встановлено сцени, де артисти давали невеликі концерти, після яких спілкувалися з молоддю та пояснювали про небезпеку СНІДу.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад