Реклама


Фонд "Україна 3000" вручив гранти переможцям конкурсу

Фонд

У Києві благодійний Фонд "Україна 3000" втретє вручав гранти переможцям Всеукраїнського конкурсу

Це 24 установи, які надають лікувально-реабілітаційні послуги дітям з діагнозом церебральний параліч. В Україні таких дітей 16 тисяч.

Завдяки грантам лікувальні заклади зможуть закупити нову та сучасну апаратуру та ліки для допомоги хворим. Розуміючи проблему дітей-інвалідів, а також їхніх батьків, благодійний фонд започаткував програму “Радість дитинства – вільні рухи”. У рамках програми діти з ДЦП з усієї України мають можливість пройти курс реабілітації у клініці відновного лікування в Трускавці, а їхні батьки отримують велику інформаційну підтримку щодо лікування дітей-інвалідів. Створити один реабілітаційний простір для усіх дітей України - головна мета благодійного фонду.

Катерина Ющенко, голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду “Україна 3000”: "Для нас дуже важливо, щоб кожна дитина відчувала, що вона має рівний доступ до медицини, до лікування, до реабілітації і також до освіти, і до набуття якоїсь професії. І я думаю, що це знак цивілізованої країни, коли кожна дитина має рівні можливості".


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info