Реклама


Президент України підписав Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей"

Президент України підписав Закон України

Президент України Віктор Ющенко підписав Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", що був прийнятий Верховною Радою України 4 вересня 2008 року.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко подякував Президенту за постійну увагу до питань захисту прав дитини.

Юрій Павленко повідомив, що до розробки законопроекту долучались і фахівці Міністерства, які безпосередньо займаються організацією оздоровлення дітей і прекрасно знають потреби цієї сфери.

«Тому в Законі чітко розмежовано поняття відпочинку та оздоровлення дітей, що є принциповим для нашого Міністерства, яке відповідає за оздоровлення та відпочинок дітей», – зазначив Юрій Павленко.

Також Закон передбачає розробку державних соціальних нормативів оздоровлення та відпочинку дітей, які будуть обов’язковими до дотримання оздоровчими закладами.

Одним з найважливіших положень документу є заборона ліквідації чи перепрофілювання оздоровчого закладу.

Юрій Павленко впевнений, що завдяки прийняттю Закону та деяких підзаконних актів вдасться внормувати, а відтак і суттєво покращити роботу по оздоровленню українських дітей.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info