Реклама


Відкрито 18-й соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Відкрито 18-й  соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Днями у селі Гайшин Київської області пройшло відкриття першого Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Основна мета створення гуртожитку – соціальна адаптація та підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та забезпечення їх тимчасовим житлом. У гуртожитку можуть одночасно жити до 16 дітей, кімнати затишні та комфортні, розраховані на 2 особи.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко впевнений, що такі гуртожитки вкрай необхідні для підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до самостійного життя.

«Ми маємо пам’ятати, про те що діти, які стоять на порозі самостійного життя також вразливі і потребують підтримки з боку держави», – наголосив Юрій Павленко і запевнив, що будівництво таких гуртожитків продовжуватиметься і надалі.

За час перебування дітей в закладі, соціальні працівники, психологи, інші фахівці допомагатимуть його мешканцям отримати навички самостійного життя, вступити до вищого або середнього навчального закладу, працевлаштуватися, навчитися розпоряджатися заробленими коштами тощо.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info