Реклама

Відкрито 18-й соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Відкрито 18-й  соціальний гуртожиток для дітей-сиріт

Днями у селі Гайшин Київської області пройшло відкриття першого Переяслав-Хмельницького районного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Основна мета створення гуртожитку – соціальна адаптація та підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та забезпечення їх тимчасовим житлом. У гуртожитку можуть одночасно жити до 16 дітей, кімнати затишні та комфортні, розраховані на 2 особи.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко впевнений, що такі гуртожитки вкрай необхідні для підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до самостійного життя.

«Ми маємо пам’ятати, про те що діти, які стоять на порозі самостійного життя також вразливі і потребують підтримки з боку держави», – наголосив Юрій Павленко і запевнив, що будівництво таких гуртожитків продовжуватиметься і надалі.

За час перебування дітей в закладі, соціальні працівники, психологи, інші фахівці допомагатимуть його мешканцям отримати навички самостійного життя, вступити до вищого або середнього навчального закладу, працевлаштуватися, навчитися розпоряджатися заробленими коштами тощо.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад