Реклама

У Каневі відкрився "Наш дім" для дітей

У Каневі відкрився

20 вересня 2008 року відбулося урочисте відкриття будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Наш дім».

Концепція альтернативної форми виховання дітей передбачає створення сімейно орієнтованого середовища для дітей-сиріт, яке сприятиме формування в них необхідних навичок для подальшого сімейного життя. Зокрема, приготування їжі, прибирання, догляд за молодшими, самостійне планування відпочинку.

Організація життєдіяльності дітей-сиріт за такими моделями дає можливість якнайкраще врахувати бажання та потреби дітей, використовувати індивідуальні підходи в освіті та вихованні.

В основі роботи будинку – методика індивідуальних планів роботи з дитиною та родиною, що передбачає роботу вихователя з дитиною один на один.

У відкритті будинку взяли участь директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту Людмила Волинець, заступник голови Черкаської облдержадміністрації Анатолій Чабан, представники державних установ, неурядових організацій, місцеві та національні ЗМІ.

Нагадаємо, станом на 1 вересня 2008 року в Україні існує 343 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 2 660 дитини.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад