Реклама

Федерація дитячих організацій України розпочала програму «Котигорошко»

Федерація дитячих організацій України  розпочала програму «Котигорошко»

В учбовому центрі МНС України с. Мерефа (Харківська область) федерація дитячих організацій України за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту розпочала програму «Котигорошко».

За програмою близько 250 дітей віком від 11 до 15 років навчатимуться основ безпеки життєдіяльності та відпочиватимуть у межах центру.

Мета програми - патріотичне виховання дітей, набуття ними навиків безпеки життєдіяльності, формування прихильників здорового способу життя та.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко зазначив, що поєднання оздоровчого відпочинку з набуттям корисних знань для дітей - найкращий спосіб проведення шкільних канікул. Міністерство, за словами Юрія Павленка, і надалі виділятиме кошти на реалізацію подібних програм.

В учбовому центрі МНС для дітей вигадали безліч цікавих конкурсів на фізичну підготовку та винахідливість – "Стежка розвідника" з елементами пошукових робіт, "Орієнтація" в надзвичайних ситуаціях, "Знання правил дорожнього руху" та орієнтація на шляхах, "Техногенна смуга перешкод" з елементами рятувальних робіт та вирішення пожежно-тактичного завдання з елементами рятування людей та гасіння пожежі, конкурси наметових містечок та лісових обідів на вогнищі.

Програма триватиме 5 днів і закінчиться 28 вересня.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад