Реклама

Українців атакують три штами вірусів

Українців атакують три штами вірусів

Щороку на грип хворіє майже 16 мільйонів українців. Третина випадків закінчуються ускладненнями. Цього року ситуація обіцяє стати ще гіршою. Українців атакують три штами вірусів. Причому, один з них - австралійський «Брісбен» - прийде на нашу територію вперше. Медики застерігають: в українців немає жодного імунітету проти нього.

Україну атакує «Брісбен» - новий вірус грипу. Лише за два останніх тижні він вклав у ліжко майже 50 тисяч людей. Медики прогнозують: у жовтні жертв буде вдвічі більше. Епідемія невідомого грипу розпочнеться у грудні.

Українці беззахисні. Вони не мають імунітету проти нового вірусу грипу. Медики прогнозують: щойно вдарять морози, епідемія не забариться.

Аркадій Фролов, професор, керівник Українського центру грипу: "Ми к ним не имеем антител, то есть все абсолютно чувствительны к этим подтипам".

Тим, хто за цей час не зміцнить свій організм, уже за два місяці гарантований головний біль та висока температура, а потім – тривале лікування від ускладнень.

Аркадій Фролов, професор, керівник Українського центру грипу: "У 20-27% заболевших грипом развиваются осложнения".

Лікарі радять профілактику. Найперше – щеплення. Особливо дітям і літнім людям. У них найчастіше виникають ускладнення. І не лише бронхіти чи навіть запалення легенів. А й інфаркти, ураження нервової системи та важкі захворювання нирок. Та вакцинуватися варто лише після рекомендацій свого лікаря і бажано в його присутності.

Федір Лапій, лікар-імунолог: "У групі вакцинованих – менше госпіталізацій, менше смертей, відповідно менше грошей витрачатимете на лікування і менше перебуватимете на лікарняному ліжку".

Зволікати зі щепленням не варто, радять лікарі. Більшість людей набувають імунітету лише через місяць після вакцинації. А третина - через два. Втім, незважаючи на поради імунологів, робити щеплення Данилкові його мама не погоджується. У неї свої, не менш ефективні, методи профілактики.

Олена Скобало, мама: "Все что мы делаем – мы его закаляем, мы его не одеваем, купаем в холодной воде. Бабушки суют руку и ужасаются. Но это срабатывает – он у нас еще ни разу не болел".

Окрім найрізноманітніших ліків, зміцнити імунітет допоможуть екстракти різних трав, ехінацея та корінь женьшеню. А ще – традиційні часник і цибуля.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад